Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI

Jak na całym świecie, tak i u nas 25 listopada obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. W tym roku przypadła 120 rocznica ustanowienia tego dnia w 1902 roku. Można by rzec, że Pluszowy Miś świętował 120 urodziny. Zatem przedszkolaki śpiewały mu nie „100 lat”, a „200 lat!”.

Dnia 24.11.  w piątek dzieci z grupy PSZCZÓŁEK obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci dobrze wiedzą, że pluszowy miś jest dobry na wszystko :) ! Nawet na STRACH, który czasem odczuwamy...warto mieć TAKIEGO przyjaciela!

Dzieci wzięły  udział w quizie wiedzy o bajkowych misiach. Wysłuchały opowiadania o Misiu. Śpiewały piosenkę „Niedźwiadek”. Było również trochę słodyczy, spróbowały przysmaku misia- miodku, który bardzo dzieciom smakował.


 DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI

21 listopada w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Życzliwości. Z tej okazji grupa Motylków, przygotowała słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci.

Własnoręcznie upieczone i udekorowane ciasteczka sprawiły wszystkim dużo radości :-) Tego dnia,dzieci utrwalały sobie jak być życzliwym człowiekiem nie tylko od święta,ale każdego dnia.


DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI


Grześ z grupy Biedronki-małym bohaterem

Dnia 15 listopada odbyło się na Sali Gimnastycznej wręczenie nagród małemu bohaterowi 5- letniemu Grzesiowi z grupy Biedronki, który uratował swój dom przed pożarem. Gratulacje składali: Wójt Gminy Sobolew Maciej Błachnio, pan dyrektor Marcin Maraszek oraz Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Garwolina, wszystkie przedszkolaki wraz z całym personelem Przedszkolnym. 

GRATULUJEMY BOHATERSKIEJ POSTAWY.


Grześ z grupy Biedronki-małym bohateremGrześ z grupy Biedronki-małym bohateremGrześ z grupy Biedronki-małym bohateremGrześ z grupy Biedronki-małym bohateremGrześ z grupy Biedronki-małym bohateremGrześ z grupy Biedronki-małym bohateremGrześ z grupy Biedronki-małym bohateremGrześ z grupy Biedronki-małym bohaterem


Narodowe Święto Niepodległości w przedszkolu

" JEST TAKIE MIEJSCE NA MAPIE ŚWIATA- POLSKA!

TO MOJE MIEJSCE- TU MOCNIEJ BIJE MI SERCE"

13 listopada w przedszkolu w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Gończycach świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości.

Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola i Dyrektor Marcin Maraszek zebrali się aby uroczyście świętować tak ważny dla Polaków czas - uroczystość upamiętniająca 102 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez dzieci ze starszej i młodszej grupy przedszkolnej.

Było dostojnie, wytwornie, spokojnie…

Brawo mali Polacy!!! Jesteśmy z Was dumni!

Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.


Narodowe Święto Niepodległości w przedszkoluNarodowe Święto Niepodległości w przedszkoluNarodowe Święto Niepodległości w przedszkoluNarodowe Święto Niepodległości w przedszkoluNarodowe Święto Niepodległości w przedszkoluNarodowe Święto Niepodległości w przedszkoluNarodowe Święto Niepodległości w przedszkoluNarodowe Święto Niepodległości w przedszkolu


Dzień Postaci z Bajek w grupie „Motylki”

3 listopada 2023 r. „Motylki” obchodziły Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Dzieci przebrały się za swoich ulubionych bajkowych bohaterów, rozwiązywały zagadki, malowały ulubione postacie oraz uczestniczyły w zabawach tematycznych. Dodatkową atrakcją było oglądanie teatrzyku „Czerwony Kapturek”, zorganizowanego przez pracowników przedszkola. Nie obyło się również bez tańców. Dzień ten przypomniał wszystkim, jak ważne są bajki w życiu każdego dziecka. Przeniesienie dzieci w świat bajek sprawiło przedszkolakom dużo radości.


Dzień Postaci z Bajek w grupie „Motylki”Dzień Postaci z Bajek w grupie „Motylki”Dzień Postaci z Bajek w grupie „Motylki”Dzień Postaci z Bajek w grupie „Motylki”Dzień Postaci z Bajek w grupie „Motylki”Dzień Postaci z Bajek w grupie „Motylki”Dzień Postaci z Bajek w grupie „Motylki”Dzień Postaci z Bajek w grupie „Motylki”Dzień Postaci z Bajek w grupie „Motylki”Dzień Postaci z Bajek w grupie „Motylki”


Strona
123456789
z 9