Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach

Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

4 grudnia grupa „Biedronki” obchodziła w swojej grupie Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Z tej okazji dzieci już drugi rok z rzędu wzięły udział w wymianie ozdób choinkowych z podopiecznymi Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Przyłęku. „Biedronki” własnoręcznie wykonały i udekorowały ozdoby z masy porcelanowej. W zamian zostały obdarowane pięknymi aniołkami wykonanymi przez dzieci z SOSW Przyłęk i udekorowały nimi choinkę w swojej sali.


Międzynarodowy Dzień Osób z NiepełnosprawnościamiMiędzynarodowy Dzień Osób z NiepełnosprawnościamiMiędzynarodowy Dzień Osób z NiepełnosprawnościamiMiędzynarodowy Dzień Osób z NiepełnosprawnościamiMiędzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami


SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W GRUPIE PSZCZÓŁEK

29 listopada przybył do naszego przedszkola niecodzienny gość- mama jednego z naszych przedszkolaków, Pani Katarzyna Bajera, która z zawodu jest pielęgniarką. W bardzo ciekawy sposób opowiedziała nam czym zajmuje się pielęgniarka, na czym polega jej praca oraz gdzie można spotkać pielęgniarki. Pani Kasia zaprezentowała dzieciom przedmioty niezbędne do wykonywania tego zawodu i wyjaśniła do czego służą. Dzieci mogły posłuchać bicia serca, zabandażować łapkę misia. Dzieci wzbogaciły i utrwaliły wiadomości na temat sposobów dbania o swoje zdrowie. Pani pielęgniarka przypomniała dzieciom, jak ważne dla zdrowia jest spożywanie zdrowych produktów, owoców i warzyw.

Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi za wizytę i poświęcony czas.


SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W GRUPIE PSZCZÓŁEKSPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W GRUPIE PSZCZÓŁEKSPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W GRUPIE PSZCZÓŁEKSPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W GRUPIE PSZCZÓŁEKSPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W GRUPIE PSZCZÓŁEKSPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W GRUPIE PSZCZÓŁEKSPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W GRUPIE PSZCZÓŁEKSPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W GRUPIE PSZCZÓŁEKSPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W GRUPIE PSZCZÓŁEKSPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W GRUPIE PSZCZÓŁEKSPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W GRUPIE PSZCZÓŁEK


DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI

Jak na całym świecie, tak i u nas 25 listopada obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. W tym roku przypadła 120 rocznica ustanowienia tego dnia w 1902 roku. Można by rzec, że Pluszowy Miś świętował 120 urodziny. Zatem przedszkolaki śpiewały mu nie „100 lat”, a „200 lat!”.

Dnia 24.11.  w piątek dzieci z grupy PSZCZÓŁEK obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci dobrze wiedzą, że pluszowy miś jest dobry na wszystko :) ! Nawet na STRACH, który czasem odczuwamy...warto mieć TAKIEGO przyjaciela!

Dzieci wzięły  udział w quizie wiedzy o bajkowych misiach. Wysłuchały opowiadania o Misiu. Śpiewały piosenkę „Niedźwiadek”. Było również trochę słodyczy, spróbowały przysmaku misia- miodku, który bardzo dzieciom smakował.


 DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁKI

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI

21 listopada w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Życzliwości. Z tej okazji grupa Motylków, przygotowała słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci.

Własnoręcznie upieczone i udekorowane ciasteczka sprawiły wszystkim dużo radości :-) Tego dnia,dzieci utrwalały sobie jak być życzliwym człowiekiem nie tylko od święta,ale każdego dnia.


DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI w grupie MOTYLKI


Grześ z grupy Biedronki-małym bohaterem

Dnia 15 listopada odbyło się na Sali Gimnastycznej wręczenie nagród małemu bohaterowi 5- letniemu Grzesiowi z grupy Biedronki, który uratował swój dom przed pożarem. Gratulacje składali: Wójt Gminy Sobolew Maciej Błachnio, pan dyrektor Marcin Maraszek oraz Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Garwolina, wszystkie przedszkolaki wraz z całym personelem Przedszkolnym. 

GRATULUJEMY BOHATERSKIEJ POSTAWY.


Grześ z grupy Biedronki-małym bohateremGrześ z grupy Biedronki-małym bohateremGrześ z grupy Biedronki-małym bohateremGrześ z grupy Biedronki-małym bohateremGrześ z grupy Biedronki-małym bohateremGrześ z grupy Biedronki-małym bohateremGrześ z grupy Biedronki-małym bohateremGrześ z grupy Biedronki-małym bohaterem


Strona
123456
z 6