Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach

TURNIEJ „MINI MISTRZOSTWA 2024”

W dniu 12.05.2024 uczniowie szkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Mazurki Gończyce wybrali się na eliminacje silnie obsadzonego turnieju piłki nożnej „Mini Mistrzostwa” do Warszawy. Każdemu z klubów organizator przypisał państwo. UKS Mazurki Gończyce grały pod flagą Francji. Na pięknym stadionie Hutnika Francja zagrała ładnie i co najważniejsze skutecznie. Po wygraniu 5 meczów zajęła I miejsce w grupie. Co dało awans na finały , które odbędą się na stadionie Legii Warszawa.

W dniu 08.06.2024r na stadionie głównym Legii Warszawa odbył się turniej finałowy „Mini Mistrzostw”. Na boisku spotkało się 8 drużyn wyłonionych z eliminacji, które grało systemem każdy z każdym. UKS Mazurki Gończyce (Francja) po raz kolejny udowodniła, że potrafi grać w piłkę. Nie przegrywając żadnego meczu (6 zwycięstw, 1 remis) stanęła na najwyższym stopniu podium.

Więcej o turnieju można zobaczyć na stronie: https://www.facebook.com/MiniMistrzostwa2021

UKS Mazurki Gończyce reprezentowali uczniowie: Cieśla Maciej, Cieśla Liliana, Bielecka Patrycja, Jędruch Tymon, Kander Aleksandra, Kander Wojciech, Lechnio Tomasz, Mikołajczuk Ignacy, Miszczak Krzysztof

Opiekun: Marcin Cieśla.


TURNIEJ „MINI MISTRZOSTWA 2024”TURNIEJ „MINI MISTRZOSTWA 2024”TURNIEJ „MINI MISTRZOSTWA 2024”TURNIEJ „MINI MISTRZOSTWA 2024”


Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP w Gończycach

W dniu 11.04.2024r odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP w Gończycach. Zawody rozegrano na sali sportowej miejscowej Szkoły. Wzięły w nim udział drużyny dziewcząt ze szkół w Uninie, Sobolewie, z Garwolina 2 i gospodarze turnieju Gończyce.

Wszystkie pojedynki były bardzo wyrównane i dostarczyły dużo emocji samym zawodniczkom jak też i licznie zgromadzonym kibicom.

Drużynę SP Gończyce reprezentowały:

1. Maja Gromuł

2. Paulina Maraszek

3. Zuzanna Gawryś

4. Zuzanna Bryzek

5. Aleksandra Kaczmarczyk

6. Maja Błażejczyk

7. Lena Galbarczyk

8. Faustyna Sygocka

9. Weronika Kisiel

10. Zuzanna Flak

11. Nikola Marciniak

12. Wiktoria Sowa

opiekun Ireneusz Kalbarczyk


Ostateczna kolejność była następująca:

1.      SP Garwolin 2

2.      SP Gończyce

3.      SP Sobolew

4.      SP Unin


Wszystkie drużyny otrzymały Puchary, a pierwsza trójka medale. Sponsor Turnieju Stacja Paliw Mazurki Państwa Nowaków ufundowała dla wszystkich drużyn słodkie upominki. Podziękowania dla P.Dyrektora M. Maraszka za objęcie patronatu nad turniejem.

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP w Gończycach

SP GARWOLIN 2

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP w Gończycach

 SP GOŃCZYCE

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP w Gończycach

SP SOBOLEW


Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP w Gończycach

SP UNIN


Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP w Gończycach


Klubowe Mistrzostwa Mazowsza 2017

W dniu 03.03.2024 Mazurki rocznik 2017 wybrały się pod balon do Mętnego na eliminacje „Klubowych Mistrzostw Mazowsza” w piłkę nożną rocznika 2017. W turnieju wystąpiło 12 drużyn podzielonych na dwie grupy. Nasza drużyna po wygraniu 5 meczy w grupie awansowała do grupy złotej. Tu wygrała kolejne 3 mecze i awansowała z 1 miejsca do Finału rozgrywek. Finał Klubowych Mistrzostw Mazowsza rozegrany został 22.06.2024r. na stadionie Hutnika w Warszawie. Tutaj po wygraniu 5 meczy i 1 porażce w fazie grupowej Mazurki awansowały do półfinału, gdzie bez problemu pokonały 4-0 zespół Progres Garwolin. W finale drużyna spotkała się zespołem z Łomianek (z którym w fazie grupowej przegrali 1-0) Tym razem zespół Mazurków wyszedł podrażniony porażką w grupie i bardzo zmotywowany, wygrał 2-0 i mógł się cieszyć z okazałego pucharu. Statuetka najlepszego strzelca turnieju powędrowała do Macieja Cieśla. Najlepszym zawodnikiem została Patrycja Bielecka. MVP drużyny powędrowało do Wojtka Kandra, który puścił w całym turnieju tylko 1 bramkę.


Klubowe Mistrzostwa Mazowsza 2017Klubowe Mistrzostwa Mazowsza 2017


TURNIEJ „DELTA CUP 2023r”

W dniu 10.12.2023 uczniowie szkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Mazurki Gończyce wybrali się na silnie obsadzony turniej piłki nożnej pod balonem do Warszawy. Nasza młoda drużyna spisała się wyśmienicie na tle takich zespołów jak Wisła Płock, Beniaminek Radom czy Delta Warszawa zajmując I miejsce w turnieju. UKS Mazurki nie ponieśli ani jednej porażki a nasz bramkarz tylko raz wyciągał piłkę z siatki. Nasz zawodnik Maciej Cieśla z 23 golami na koncie został królem strzelców turnieju.

UKS Mazurki Gończyce reprezentowali uczniowie: Cieśla Maciej, Cieśla Liliana, Jędruch Tymon, Kander Aleksandra, Kander Wojciech, Lechnio Tomasz

Opiekun: Marcin Cieśla.


TURNIEJ „DELTA CUP 2023r”TURNIEJ „DELTA CUP 2023r”


IV TURNIEJ BITWY FALENICKIEJ

W niedzielny poranek,, dnia 03.12.2023 r. uczniowie szkolnego Uczniowskiego klubu sportowego Mazurki Gończyce wybrali się na halowy turniej piłki nożnej do Falenicy. Grupa naszych młodszych uczniowie poradziła sobie na boisku bardzo dobrze nie przegrywając żadnego meczu. W nagrodę za dobrą postawę i najlepsze wyniki drużyna mogła zagrać w meczu gwiazd (z drużyną składającą się z 2 najlepszych zawodników każdej drużyny) i po raz kolejny schodziła z parkietu nie pokonana. Na turnieju zorganizowano również konkurs żonglerki, w którym nasz zawodnik Maciej Cieśla zajął 2 miejsce. Uczestnicy turnieju mieli okazję odebrać medale od zawodnika futsalowej drużyny Legii Warszawa – Davidson Silva.

UKS Mazurki Gończyce reprezentowali uczniowie: Cieśla Maciej, Cieśla Liliana, Jędruch Tymon, Kander Aleksandra, Kander Wojciech,

Opiekun: Marcin Cieśla.


IV TURNIEJ BITWY FALENICKIEJIV TURNIEJ BITWY FALENICKIEJ


Strona
12
z 2