Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Sport > 2012 / 2013 > Strona > 2

Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne w Garwolinie

Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne w GarwoliniePowiatowe Zawody Lekkoatletyczne w Garwolinie14 maja 2013r. gimnazjaliści z całego powiatu rywalizowali w zawodach lekkoatletycznych, które odbyły się na stadionie lekkoatletycznym w Garwolinie przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Naszą szkołę reprezentowało 17 uczniów - kilkoro spośród nich zdobyło medale. Oto oni: M. Błażejczyk złoto w biegu na 400m , D. Antolak brąz w pchnięciu kulą, R. Łukasik srebro w biegu na 100m, M. Owczarczyk złoto w biegu na 100m, sztafeta 4x100m w składzie: M. Owczarczyk, J. Sieraj, J. Kania, J. Misiak brązowy medal. Wszyscy oprócz sztafety awansowali do zawodów regionalnych, które odbyły się w Siedlcach na stadionie OSiR 21.05.2013r.Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne w GarwoliniePowiatowe Zawody Lekkoatletyczne w GarwoliniePowiatowe Zawody Lekkoatletyczne w GarwolinieNajlepiej spośród naszych podopiecznych wypadł M. Owczarczyk, który zdobył brązowy medal w biegu na 100m. Pozostali: R. Łukasik 5 miejsce, M. Błażejczyk 6 miejsce, D. Antolak 5 miejsce.

Powiatowy turniej piłki nożnej "Sokolik 2013"szkół gimnazjalnych

Powiatowy turniej piłki nożnej "Sokolik 2013"szkół gimnazjalnych14 maja 2013r. w Garwolinie na Orliku przy Zespole Szkół nr 2 odbył się turniej piłki nożnej "Sokolik 2013" szkół gimnazjalnych. W turnieju wzięło udział 5 drużyn z: Pilczyna, Otwocka, 5 Garwolin, Korytnicy i Promnika Gończyce. Zespół z Gończyc jechał na ten turniej po doświadczenie z uczniami klasy I sportowej. Mimo tego młoda drużyna bardzo dobrze wypadła na tle starszych i bardziej doświadczonych kolegów. Po bardzo emocjonującym i zaciętym turnieju nasi chłopcy uplasowali się na 2 miejscu w klasyfikacji końcowej. A do awansu dalej zabrakło bardzo niewiele.


Wyniki :

Gończyce - 5 Garwolin 1 - 0

Gończyce - Otwock 0 - 1 

Gończyce - Pilczyn 4 - 1 

Gończyce - Korytnica 1 - 0 


Skład zespołu: Białecki Kamil, Babik Ernest, Klimek Tomasz, Komorek Kacper, Paziewski Maciej, Pogorzelski Marcin, Szewczyk Radosław, Talarek Paweł, Płatek Ernest, Zackiewicz Wojciech

Zawody w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych

Zawody w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowychNa stadionie lekkoatletycznym przy Zespole Szkół w Sobolewie 9 maja br. odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: J. Szwed, J. Mąkowski, P. Woźniak, E. Radziej, K. Szewczyk, J. Michalczyk. Po emocjonujących zmaganiach w czterech konkurencjach nasi zawodnicy zajęli szóste miejsce.

Turniej piłki nożnej "Coca-Cola Cup 2013"

Turniej piłki nożnej "Coca-Cola Cup 2013"W dniu 25 kwietnia 2013r. na Orliku przy Zespole Szkół w Gończycach odbyła się I Runda Eliminacji XV Turnieju piłki nożnej "COCA-COLA CUP 2013". W turnieju swoje umiejętności zaprezentowały zespoły z gimnazjum: Maciejowic, Żelechowa, Korytnicy oraz gospodarza z Gończyc. Nasz zespół uplasował się w tym turnieju na 2 miejscu - niestety nie dającym awansu do dalszych rozgrywek.


KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

  1. Gimnazjum Maciejowice
  2. Gimnazjum Gończyce
  3. Gimnazjum Korytnica
  4. Gimnazjum Żelechów


Skład zespołu: Białecki Kamil, Pogorzelski Marcin, Szewczyk Radosław, Płatek Ernest, Zackiewicz Wojciech, Bielecki Przemek, Misiak Jakub, Sieraj Jakub, Woźniak Hubert, Marciniak Tomasz

VI Mistrzostwach Powiatu w siatkówce kobiet o Puchar Starosty w Garwolinie

VI Mistrzostwach Powiatu w siatkówce kobiet o Puchar Starosty w Garwolinie21 kwietnia 2013r. nasze siatkarki wystąpiły w Garwolinie w VI Mistrzostwach Powiatu w siatkówce kobiet o Puchar Starosty. Dziewczęta dotarły do finału, w którym zmierzyły się z o wiele lat starszymi siatkarkami drużyny Absolwent Ekonomik. Różnica wzrostu i siły była tak duża, że nie udało się jej zniwelować sportową walką. Przegraliśmy 0:2 zajmując drugie miejsce. Najlepszą zawodniczką zespołu została wybrana Dominika Antolak.


Kolejność końcowa:

  1. Absolwent Ekonomik
  2. Mazurki Gończyce
  3. Ekonomik Garwolin
  4. Kobra Górzno
  5. Sęp Żelechów
  6. Orzeł Unin
Strona
123456
z 6