Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Sport > 2012 / 2013 > Strona > 3

Szkolne Zawody w tenisa stołowego

Szkolne Zawody w tenisa stołowegoSzkolne Zawody w tenisa stołowegoSzkolne Zawody w tenisa stołowegoSzkolne Zawody w tenisa stołowegoW dniach 12 i 13 lutego br. w naszej szkole odbyły się zawody w tenisa stołowego. Uczniowie walczyli o zaszczytne 1 miejsca w szkole podstawowej i gimnazjum. Najlepsze trzy osoby z każdej kategorii reprezentować będą naszą szkołę w zawodach powiatowych.


Wyniki rywalizacji:

SP: dziewczęta - 1. A. Gromuł, 2. A. Choina, 3. A. Zając; chłopcy - 1. P. Woźniak, 2. B. Owczarczyk, 3. F. Rusak

Gimnazjum: dziewczęta - 1. A Ryszkowska, 2. D. Antolak, 3. K. Zając; chłopcy - 1. E. Płatek, 2. K. Komorek, 3. M. Papiernik.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowymDrużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowymW Zespole Szkół w Sobolewie w dniach 14 i 15 lutego br. odbyły się drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowały 4 drużyny:

  1. dwie ze szkoły podstawowej - dziewczęta (A. Gromuł, A. Choina, A. Zając) ; chłopcy (P. Woźniak, B. Owczarczyk, F. Rusak),
  2. dwie z gimnazjum - dziewczęta (A Ryszkowska, D. Antolak, K. Zając) ; chłopcy (E. Płatek, K. Komorek, M. Papiernik).


Wyniki naszych wychowanków: chłopcy SP - I miejsce, dziewczęta SP - IV miejsce, dziewczęta i chłopcy gimnazjum - V miejsca.

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej "AWF Warszawa 2013"

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej "AWF Warszawa 2013"Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej "AWF Warszawa 2013"Dnia 15 lutego 2013 roku na AWF Warszawsa odbył się coroczny parafialny MIĘDZYNARODOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ. Z drobnych przyczyn organizacyjnych nasz zespół musiał wystawić dwa zespoły. W turnieju uczestniczyło 14 drużyn podzielonych na trzy grupy. Do grupy A trafiły zespoły: Patryk I Warszawa, Wspólnota Sieradz, Orione Wołomin, Antoni Jedlice oraz zespół Szafiru I Gończyce. Do grupy B trafił nasz drugi zespół z drużynami: Patryk II Warszawa, PKS Cieplice, Stanisław Skierniewice, Michałów Radom. O ile pierwszy nasz zespół poradził sobie w grupie bardzo dobrze wygrywając wszystkie swoje mecze i zajmując 1 miejsce, to drugi nasz zespół po 1 wygranej i 3 remisach zajął w grupie 3 miejsce. W dalszej części rozgrywek nasze zespoły grały w dwóch grupach. Szafir I Gończyce grał w grupie walczącej o miejsca 1-5 zaś Szafir II Gończyce grał w grupie walczącej o miejsca 6-10. Po zmaganiach o miejsca zespół Szafir I Gończyce po dwóch meczach przegranych i dwóch wygranych zajął ostatecznie 4 miejsce w turnieju przegrywając tylko różnicą bramek o miejsce 2. Szafir II Gończyce zajął miejsce 7.


Wyniki naszych zespołów w grupach

SZAFIR I

Szafir I - Patryk 6-0

Szafir I - Antoni 7-0

Szafir I - Orione 4-0

Szafir I - Wspólnota 1-0

O MIEJSCA 1-5

Szafir I - Michałów 0-1

Szafir I - PKS Cieplice 4-1

Szafir I - Gaudium 1-0

Szafir I - Wspólnota 0-3

SZAFIR II

Szafir II - Patryk II 8-0

Szafir II - Michałów 1-1

Szafir II - PKS Cieplice 0-0

Szafir II - Stanisław 0-0

O MIEJSCA 6-10

Szafir II - Zagle 0-0

Szafir II - Orione 2-1

Szafir II - Dyskobol 2-0

Szafir II - Stanisław 0-0

SZAFIR I

Michalczyk Jakub, Mąkowski Jakub, Radziej Eryk, Woźniak Patryk, Szwed Jakub, Szewczyk Krzysztof.

SZAFIR II

Flisek Patryk, Owczarczyk Bartosz, Gromuł Bartosz, Jurczak Dawid, Filip Rusak, Rumianek Jakub.

I Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Starym Pilczynie

7 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół w Starym Pilczynie odbył się "I Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Starym Pilczynie" szkół gimnazjalnych. W turnieju wzięło udział 6 zespołów. Po wyrównanej rywalizacji nasza drużyna uplasowała się na 3 miejscu.Promnik Gończyce wystąpił w składzie: 

Babik Ernest, Komorek Kacper, Pogorzelski Marcin, Płatek Ernest, Bielecki Przemek, Kania Jakub, Owczarczyk Jakub, Owczarczyk Marcin, Talarek Marcin, Woźniak Hubert.

Turniej Niepodległości Szkół Średnich w Garwolinie

Turniej Niepodległości Szkół Średnich w GarwolinieDotychczasowe sukcesy naszych siatkarek z Gimnazjum były powodem zaproszenia ich na Turniej Niepodległości Szkół Średnich w Garwolinie. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Pomimo znacznej przewagi wieku, wzrostu i siły licealistek nasze zawodniczki stoczyły bardzo wyrównane pojedynki wzbudzając aplauz licznie zgromadzonych kibiców. Ich fantastyczna, pełna zaangażowania gra dała im miejsce na podium i brązowe medale.


Ostateczna kolejność:

  1. Absolwent Ekonomik
  2. Ekonomik Garwolin
  3. Gimnazjum Gończyce
  4. LO Garwolin
  5. Ekonomik II Garwolin
Strona
123456
z 6