Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Sport > 2012 / 2013 > Strona > 5

Zawody powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Żelechowie

Zawody powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ŻelechowieZawody powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ŻelechowieZawody powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ŻelechowieZawody powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Żelechowie5 X 2012 r. na stadionie Sępa w Żelechowie odbyły się zawody powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych, w których wzięli udział nasi uczniowie. Troje wychowanków po zaciętej rywalizacji uplasowało się na następujących miejscach (uzyskali awans do zawodów regionalnych): Magda Błażejczyk IIIa - 3 miejsce; Jakub Szwed VI - 5 miejsce; Magda Sabat Ic - 8 miejsce. Pozostali uczniowie także spisali się dobrze plasując się w większości w pierwszej dwudziestce.

Eliminacje powiatowe (ćwierćfinały) szkół podstawowych w "6 Piłkarskich"

Eliminacje powiatowe (ćwierćfinały) szkół podstawowych w "6 Piłkarskich"W dniu 4 X 2012r. w Gończycach odbyły się eliminacje powiatowe szkół podstawowych w "6 Piłkarskich". Rywalizowały drużyny ze szkół: SP Rębków, SP Miastków, SP Górzno oraz SP Gończyce. Nasi uczniowie zaprezentowali się z dobrej strony wygrywając swoją grupę nie tracąc punktu ani bramki. Jednocześnie zespół wywalczył awans do półfinałów tych rozgrywek.


Wyniki naszej drużyny:

SP Gończyce - SP Miastków 1 - 0 

SP Gończyce - SP Górzno 3 - 0 

SP Gończyce - SP Rębków 3 - 0

Finał Wojewódzki Turnieju Orlik Volleymania w Łodzi

Finał Wojewódzki Turnieju Orlik Volleymania w ŁodziW finale wojewódzkim Turnieju Orlik Volleymania w Łodzi w dniu 2 X 2012r. bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna siatkarek naszego Gimnazjum. Dziewczęta zajęły wysokie piąte miejsce przegrywając po zaciętej walce mecz o wejście do strefy medalowej z Rawą Mazowiecką. Występując w finale wojewódzkim nasz zespół zwyciężył wcześniej w eliminacjach regionalnych w Siedlcach.

Eliminacje wojewódzkie "III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska"

Eliminacje wojewódzkie "III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska"W dniu 1 X 2012r. w Siedlcach odbyły się eliminacje wojewódzkie "III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska". Do turnieju awansowały najlepsze zespoły z regionu siedleckiego poszczególnych Orlików, czyli zespoły: UKS Sulejówek, 5 Siedlce i UKS Węgrów oraz Promnik Gończyce. Nasi uczniowie zaprezentowali się z dobrej strony a do awansu do finałów wojewódzkich zabrakło niedużo... 


Nasza drużyna uzyskała wyniki:

Promnik Gończyce - UKS Sulejówek 3 - 1

Promnik Gończyce - UKS Węgrów 1 - 2

Promnik Gończyce - 5 Siedlce 1 - 3


Ostatecznie Promnik zajął 3 miejsce i nie awansował dalej.


Skład zespołu: Białecki Kamil, Babik Ernest, Klimek Tomasz, Komorek Kacper, Paziewski Maciej, Pogorzelski Marcin, Szewczyk Radosław, Talarek Paweł, Mąkowski Jakub, Szwed Jakub, Woźniak Patryk.

Eliminacje powiatowe do "III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska"

Eliminacje powiatowe do "III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska"W dniu 21 IX 2012r. w Garwolinie odbyły się eliminacje powiatowe do "III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska". Do turnieju awansowały najlepsze zespoły z etapów gminnych poszczególnych Orlików: Wilga Miastków, Korytnica, Iwowe, Gocław oraz Promnik Gończyce. Nasi uczniowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony plasując się w końcowej rywalizacji na 1 miejsce i uzyskując awans do dalszych rozgrywek.


Wyniki:

Promnik Gończyce - Iwowe 5 - 0

Promnik Gończyce - Wilga Miastków 2 - 0

Promnik Gończyce - Gocław 1 - 1

Promnik Gończyce - Korytnica 7 - 0

Strona
123456
z 6