Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Sport > 2012 / 2013 > Strona > 4

Finał Regionalnej Gimnazjady LZS

Finał Regionalnej Gimnazjady LZSDużym sukcesem naszych siatkarek zakończył się finał Regionalnej Gimnazjady LZS. W finałowym turnieju w Górznie w dniu 30.10.2012r. dziewczęta zdobyły złote medale i tym samym uzyskałyy awans na mistrzostwa Mazowsza jako reprezentantki regionu siedleckiego.

W drodze do złotego medalu pokonały kolejno: Gimnazjum Kornica 2:0, Gimnazjum Mordy 2:0, Gimnazjum Suchożebry 2:0, Gimnazjum Unin 2:0, Gimnazjum Mrozy 2:0, Gimnazjum Górzno 2:0.

Skład złotych medalistek: Karolina Bielecka - kapitan zespołu, Dominika Antolak, Magda Błażejczyk, Kasia Woźniak, Sylwia Płatek, Sylwia Galbarczyk, Milena Ragus, Dominika Rumianek, Kasia Dziubak, Magda Szewczyk, Daria Pawlak, Diana Kostyra.

Finały powiatowe szkół podstawowych w "6 Piłkarskich"

Finały powiatowe szkół podstawowych w "6 Piłkarskich"W dniu 19 X 2012r. w Sobolewie odbyły się finały powiatowe szkół podstawowych w "6 Piłkarskich". W finale tym znalazły się 4 najlepsze drużyny: SP Michałówka, SP 2 Garwolin, SP Sobolew oraz SP Gończyce. Nasi uczniowie po nieco słabszym początku i niesamowitej końcówce po raz kolejny udowodnili, że awans do finałów nie był przypadkowy i po bardzo dobrej grze zajęli 1 MIEJSCE W POWIECIEi to oni będą reprezentować nasz powiat w regionie.

Wyniki naszego zespołu:

SP Gończyce - SP 2 Garwolin 3 - 1

SP Gończyce - SP Sobolew 2 - 2

SP Gończyce - SP Michałówka 6 - 0

Zawody sportowe o mistrzostwo powiatu w sztafetowych biegach przełajowych w Żelechowie

 Zawody sportowe o mistrzostwo powiatu w sztafetowych biegach przełajowych w Żelechowie Zawody sportowe o mistrzostwo powiatu w sztafetowych biegach przełajowych w ŻelechowieW Żelechowie 12 października br. odbyły się zawody sportowe o mistrzostwo powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z szkoły podstawowej i dziewczęta z gimnazjum. Najlepiej wypadły dziewczęta zajmując trzecie miejsce, chłopcy ukończyli rywalizację na 10 miejscu.

Indywidualne Biegi Przełajowe przy zalewie Muchawka

Indywidualne Biegi Przełajowe przy zalewie MuchawkaIndywidualne Biegi Przełajowe przy zalewie Muchawka10 X 2012 r. przy zalewie Muchawka odbyła się regionalna rywalizacja w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Nasz uczeń Jakub Szwed z klasy VI zajął bardzo dobre 11 miejsce, do awansu na mistrzostwa Mazowsza zabrakło mu jednego miejsca, jest pierwszym rezerwowy.

Półfinały powiatowe szkół podstawowych w "6 Piłkarskich"

Półfinały powiatowe szkół podstawowych w "6 Piłkarskich"W dniu 8 X 2012r w Pilawie odbyły się Półfinały powiatowe szkół podstawowych w "6 Piłkarskich". Po awansie z pierwszego miejsca z eliminacji w naszej grupie znalazły się drużyny ze szkół: SP Pilawa, SP 2 Garwolin, SP Kępa Celejowska oraz SP Gończyce. Nasi uczniowie po raz kolejny pokazali, że są bardzo dobrą drużyną i do finałów awansowali z 1 miejsca w grupie.


Wyniki naszej drużyny:

SP Gończyce - SP 2 Garwolin 3 - 1 

SP Gończyce - SP Kępa Celejowska 3 - 1 

SP Gończyce - SP Pilawa 4 - 1

Strona
123456
z 6