Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach

Rok 2012

Klasa III A - Jakub Białecki, Jan Bielecki, Katarzyna Błażejczyk, Kamil Boryń, Patrycja Bożek, Kamila Dybcio, Olga Flisek, Paulina Flisek, Dawid Gugała, Paulina Gromuł, Klaudia Kobus, Hubert Krzyśpiak, Patryk Lis, Marcin Łukasik, Mateusz Misiak, Albert Owczarczyk, Klaudia Parzyszek, Mateusz Pięta, Weronika Płatek, Patrycja Rulak, Sebastian Śliwecki, Tomasz Talarek, Wioleta Woźniak, Tomasz Wróbel, Ewelina Żak.



Klasa III B - Kamila Babik, Agnieszka Błażejczyk, Joanna Boratyńska, Jakub Bryzek, Jakub Czamara, Wioleta Flak, Kinga Kalbarczyk, Daniel Kałaska, Patrycja Kozbiał, Grzegorz Kurzep, Grzegorz Łukasik, Paweł Majsterek, Justyna Mąkowska, Karolina Mucha, Michał Ostałowski, Maciej Owczarczyk, Piotr Papiernik, Iwona Pawlak, Seweryn Płatek, Dawid Ryszkowski, Tomasz Sieński, Sławomir Stefanowski, Paweł Stoń, Michał Talarek, Patrycja Tomaszek.

Rok 2011

Klasa III A - Paulina Błażejczyk , Michał Boratyński, Bartłomiej Bryzek, Agnieszka Cyrta, Przemysław Gniadek, Agata Kopik, Grzegorz Kozbiał, Marcin Lis, Katarzyna Owczarczyk, Paulina Papirkowska, Karol Pawlak, Artur Płatek, Katarzyna Rodak, Sylwester Sikorski, Artur Siwek, Anna Sowińska, Estera Świecak, Judyta Wąż, Aleksandra Zackiewicz.


Klasa III B - Łukasz Banaszek, Marcin Dąbrowa, Grzegorz Flak, Przemysław Galbarczyk, Tomasz Grudzień, Martyna Klimek, Anna Kowalczyk, Mateusz Kowalczyk, Dawid Łuczyński, Artur Mańkowski, Katarzyna Pawlak, Patrycja Płatek, Arleta Radziej, Arkadiusz Sieński, Katarzyna Talarek, Mateusz Zygadło.



Klasa III C - Konrad Antolak, Paulina Banaszek, Malwina Dołęzka, Natalia Dziubak, Piotr Gąsiorowski, Klaudia Gładysz, Katarzyna Kalbarczyk, Rafał Klewek, Róża Kościesza, Monika Lis, Michał Paziewski, Mateusz Pieniążek, Ola Pogorzelska, Anna Rucińska, Patrycja Śliwecka, Piotr Talarek, Wojciech Trzpil, Agnieszka Zowczak, Wioleta Zygadło.

Rok 2010

Klasa III A - Hubert Babik, Ewa Bielecka, Beata Błażejczyk, Bartłomiej Boratyński, Klaudia Czamara, Karolina Kępka, Marlena Kołodziejek, Tomasz Kurzep, Martyna Mądra, Hubert Nabor, Magdalena Ostałowska, Aneta Owczarczyk, Patrycja Owczarczyk, Dominik Pawlak, Michał Paziewski, Agnieszka Rusak, Kinga Sikora. 


Klasa III B - Angelika Flisek, Jacek Garnek, Tomasz Gromuł, Ewelina Gugała, Hubert Jakubaszek, Marcin Karpiński, Damian Kostyra, Martyna Mąkowska, Radosław Mąkowski, Dominik Miszczak, Anna Mucha, Paulina Pawlak, Małgorzata Płatek, Paula Radziej, Bogumiła Ragus, Adam Tomaszek, Magdalena Woźniak, Sylwia Zając, Jan Zygadło.



Klasa III C - Adam Andrzejewski, Michał Dąbrowa, Martyna Dźwigałowska, Martyna Frelik, Jakub Gładysz, Ewa Goliszewska, Sylwia Kuszmierek, Paulina Majek, Kamila Malinowska, Angelika Miszkurka, Alicja Miśkurka, Paweł Mucha, Kinga Olechowska, Kinga Pasik, Daniel Szwed, Mateusz Talarek, Joanna Tylkowska, Kamila Wasilewska, Justyna Wieczorek, Natalia Wójcik, Bartłomiej Zając, Radosław Zięcina.

Rok 2009

Klasa III A - Joanna Banaszek, Monika Banaszek, Łukasz Gładysz, Sylwia Goliszewska, Bartłomiej Kalbarczyk, Aleksandra Kałczyńska, Kamil Krawczyk, Roksana Krupa, Marcin Liszewski, Daniel Łuczyński, Katarzyna Łuczyńska, Jacek Mąkowski, Paulina Miśkurka, Kamil Mucha, Przemysław Papiernik, Piotr Pogorzelski, Anita Sabat, Sylwia Skoczek, Dawid Szwed, Kacper Wiśnicki, Bartosz Zackiewicz, Martyna Zowczak.

 

Klasa III B - Beata Bielecka, Łukasz Bielecki, Cezary Boryń, Karolina Bryzek, Daniel Brzostowski, Izabela Garbarczyk, Maciej Gromuł, Katarzyna Jończyk, Agata Kalbarczyk, Weronika Klimek, Mateusz Kostyra, Kamil Kowalczyk, Katarzyna Kowalczyk, Monika Kowalska, Sandra Misiak, Patrycja Nabor, Daniel Owczarczyk, Karolina Owczarczyk, Karolina Owczarczyk, Paulina Paziewska, Sylwia Pudło, Agata Skoczek, Izabela Talarek, Roksana Woźniak.



Klasa III C - Paweł Bryzek, Tomasz Gromół, Łukasz Jakubaszek, Łukasz Kalata, Karol Kasprzak, Marcin Kołaczek, Ewelina Kopik, Mateusz Miszczak, Mateusz Oliwa, Michał Oliwa, Ewelina Pawelec, Marek Pawlak, Adrian Piórczyński, Małgorzata Płatek, Paweł Popiołek, Karol Sikorski, Sylwia Staros, Kamila Sulak, Agnieszka Szewczyk, Karolina Szwed, Karolina Świecak, Artur Talarek, Krzysztof Tomaszewski, Norbert Zając.

Rok 2008

Klasa III A - Agata Bielecka, Kinga Bielecka, Wojciech Bielecki, Eryk Flisek, Martyna Gajda, Daria Garnek, Daniel Gromuł, Marcin Kowalczyk, Michał Kowalczyk, Anna Krzyśpiak, Anna Misiak, Jarosław Misiak, Arleta Skwarek, Bartłomiej Talarek, Monika Talarek, Karolina Wawer, Michał Woźniak, Angelika Wójcik, Kinga Zadrożna, Bartłomiej Zygadło, Dominik Żak, Malwina Żak.


Klasa III B - Cezary Błażejczyk, Joanna Błażejczyk, Monika Błażejczyk, Piotr Jabłkowski, Damian Jaskulski, Karolina Juźwiak, Mateusz Kania, Monika Luśnia, Paweł Mąkowski, Arkadiusz Miszkurka, Agata Owczarczyk, Krystian Pasik, Mateusz Poświata, Marlena Sieraj, Dawid Siwek, Karolina Siwek, Mariusz Zduniak, Grażyna Zygadło, Jarosław Zygadło.



Klasa III C - Mirosław Boratyński, Olga Boratyńska, Agnieszka Czamara, Olga Dąbrowa, Emil Filipowicz, Paulina Frelik, Magdalena Goliszewska, Justyna Kaczkowska, Daniel Kasprzak, Daniel Majek, Piotr Mądry, Katarzyna Niemirowska, Jakub Olechowski, Ewa Papiernik, Wioleta Papiernik, Magdalena Piątek, Marlena Skoczek, Martyna Skoczek, Michał Zygadło, Robert Zygadło, Ignacy Żuraw.

Strona
12345
z 5