Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach

Rok 2007

Klasa III A - Magdalena Babik, Iwona Banaszek, Marcin Boratyński, Adam Dąbrowa, Mariusz Filipowicz, Urszula Filipowicz, Tomasz Flisek, Mirosław Gładysz, Ewelina Goliszewska, Monika Gromół, Paweł Kaczkowski, Damian Kaczmarczyk, Daniel Karaś, Dorota Kosmala, Marlena Kowalczyk, Jakub Łysiak, Jan Malinowski, Łukasz Matyka, Marcin Miśkurka, Iwona Płatek, Krzysztof Rusak, Patrycja Stoń, Karolina Śliwecka, Piotr Zowczak. 


Klasa III B - Daniel Babik, Andrzej Błażejczyk, Marlena Błażejczyk, Sylwester Bożek, Kamil Dybcie, Monika Lis, Aneta Owczarczyk, Piotr Owczarczyk, Mateusz Siwek, Radosław Skoczylas, Przemysław Staros, Aleksandra Szewczyk, Paulina Świecak, Hubert Talarek, Karol Wąż, Aleksandra Wieczorek, Konrad Więckowski, Krzysztof Wróbel, Paulina Zarzycka, Emil Zygadło, Ewa Żak.



Klasa III C - Marta Bielecka, Marcin Boryń, Natalia Bryzek, Sebastian Brzostowski, Edyta Cieślak, Artur Czopek, Weronika Gajda, Rafał Garbarczyk, Mariola Garnek, Ewelina Goliszewska, Patryk Jakubaszek, Dominik Jurczak, Kacper Kalbarczyk, Łukasz Kostyra, Konrad Kowalczyk, Karol Kowalski, Ilona Mąkowska, Mariusz Owczarczyk, Paweł Piórczyński, Daniel Sionek, Angelika Zając.

Rok 2006

Klasa III A - Paweł Babik, Sylwia Bielecka, Łukasz Bielecki, Beata Błażejczyk, Ewelina Błażejczyk, Krystian Błażejczyk, Piotr Gałązka, Michał Gromół, Andrzej Jakubaszek, Katarzyna Kondraciuk, Dominik Kostyra, Sebastian Krzyśpiak, Jakub Mianowski, Krzysztof Pasik, Adrian Sieraj, Tomasz Sulak, Grażyna Szwed, Michał Talarek, Tomasz Talarek, Eryk Woźniak, Paulina Zackiewicz, Adam Zięcina, Michał Zygadło.


Klasa III B - Łukasz Błażejczyk, Rafał Cieślak, Przemysław Dybcio, Paulina Gajda, Ewelina Garnek, Mateusz Głaszcz, Daniel Jakubaszek, Dariusz Jędruch, Karolina Jończyk, Michał Jończyk, Aneta Lis, Sebastian Mańkowski, Justyna Misiak, Agata Miszczak, Justyna Piórczyńska, Magdalena Radziej, Sylwester Rusak, Artur Talarek, Ewelina Talarek, Michał Talarek, Marta Więckowska, Witold Więckowski, Anna Zduniak, Łukasz Zygadło.



Klasa III C - Jarosław Banaszek, Adam Błażejczyk, Tomasz Czamara, Marzena Frelik, Aneta Kaczkowska, Radosław Kowalczyk, Adam Lis, Michał Lis, Marek Majek, Konrad Maraszek, Ewelina Miśkurka, Bogumiła Moleń, Jan Olek, Aneta Papiernik, Karolina Papiernik, Ewelina Pasik, Katarzyna Piątek, Monika Pyra, Karolina Radziszewska, Adam Rodak, Karolina Rucińska, Hubert Rudzki, Radosław Rudzki, Marta Sieńska, Paweł Stefanowski, Rafał Szcześniak, Martyna Zowczak.

Rok 2005

Klasa III A - Konrad Bajera, Kamil Bogusz, Anna Boratyńska, Joanna Cyrta, Sylwia Filipowicz, Przemysław Kaczmarczyk, Marlena Kalbarczyk, Patrycja Kałczyńska, Aneta Kołaczek, Karol Królik, Małgorzata Kurzep, Ewelina Lewandowska, Katarzyna Liszewska, Kamil Łysiak, Alicja Mądra, Sylwester Paprota, Paweł Piątek, Marcin Piórczyński, Izabela Popiołek, Anna Pyra, Anna Sabat, Anna Sikorska, Małgorzata Skoczek, Katarzyna Wójcik.


Klasa III B - Marlena Dybcio, Sylwia Dybcio, Tomasz Jędrych, Sebastian Jończyk, Kamil Juźwiak, Ewelina Lis, Artur Mąkowski, Mariusz Mąkowski, Paweł Otfinowski, Daniel Owczarczyk, Paweł Owczarczyk, Konrad Pasik, Piotr Rusak, Katarzyna Sarkanowicz, Anna Siwek, Iwona Skoczek, Kamil Sowiński, Beata Szewczyk, Ewelina Świecak, Łukasz Tobiasz, Magdalena Trzpil, Karolina Więckowska.



Klasa III C - Anna Adamska, Artur Bednarczyk, Katarzyna Bielecka, Piotr Bożek, Marzena Flak, Edyta Flisek, Piotr Flisek, Adam Gajda, Edyta Goliszewska, Magdalena Kowalczyk, Paulina Kowalczyk, Piotr Mądry, Ewelina Misiak, Ewelina Radziej, Daniel Skoczek, Mariusz Talarek, Rafał Talarek, Sylwia Talarek, Angelika Załęcka, Natalia Zielińska.

Rok 2004

Klasa III A - Damian Babik, Michał Błachnio, Karolina Błażejczyk, Marta Błażejczyk, Martyna Czamara, Justyna Filipowicz, Piotr Flak, Mateusz Lech, Marta Lewandowska, Aneta Liszewska,Anita Łysiak, Anna Marciniak, Karol Mądry, Karolina Miśkurka, Katarzyna Olek, Łukasz Rudzki, Emil Siwek, Monika Skoczek, Sylwia Skoczylas, Jacek Szewczyk, Kamila Zowczak, Adrian Zygadło.


Klasa III B - Honorata Bajera, Marcin Cyrta, Iwona Dybcio, Sylwia Galińska, Agnieszka Głodek, Paweł Jakubaszek, Anna Jaśkaczek, Emil Jończyk, Iwona Marta Kosmala, Katarzyna Kowalczyk, Tomasz Niemirowski, Tomasz Owczarczyk, Diana Marta Papirkowska, Joanna Pawlak, Justyna Piątek, Aneta Piórczyńska, Paweł Śliwecki, Edyta Stefanowska, Barbara Talarek, Monika Wojtal, Agnieszka Wójcik, Anna Zygadło.



Klasa III C - Adam Białapko, Joanna Bieńko, Ewelina Dąbrowa, Daniel Flisek, Jarosław Flisek, Łukasz Głaszcz, Karolina Goliszewska, Marcin Kalbarczyk, Łukasz Kania, Marta Kołaczek, Daniel Lechnio, Wioleta Lis, Jan Mianowski, Aneta Misior, Marta Mucha, Marzena Kinga Mucha, Mariusz Piotr Nitka, Artur Pasik, Daniel Pasik, Ewa Płatek, Rafał Talarek, Bogumiła Anna Więckowska, Karol Zygadło, Sylwia Zygadło.

Rok 2003

Klasa III A - Katarzyna Andrzejewska, Artur Babik, Kamil Boratyński, Maciej Bryzek, Daniel Dąbrowa, Monika Flak, Wiesław Flisek, Robert Kaczkowski, Ewelina Lis, Waldemar Lis, Agnieszka Majek, Elżbieta Moleń, Marek Niemirowski, Piotr Ochnio, Sebastian Olek, Zbigniew Olek, Marcin Wiącek, Bartosz Wiśnicki, Mariusz Wójcik.


Klasa III B - Beata Bajera, Urszula Błażejczyk, Marta Gałkowska, Izabela Gładysz, Wojciech Lis, Marcin Mąkowski, Milena Owczarczyk, Karolina Pogorzelska, Daniel Pudło, Ewelina Siwek, Marta Skoczylas, Łukasz Sulak, Łukasz Szcześniak, Dariusz Szwed, Katarzyna Świecak, Agata Talarek, Magdalena Tobiasz, Anna Trzpil, Sebastian Wiśniewski, Grzegorz Zieliński, Ilona Żak.



Klasa III C - Marta Adamska, Renata Bielecka, Anna Bryzek, Łukasz Cieśla, Robert Flisek, Sylwia Garnek, Anna Goliszewska, Agnieszka Gugała, Łukasz Jędrych, Agnieszka Juźwiak, Justyna Kisiel, Marzena Kisiel, Alicja Kołaczek, Izabela Lis, Michał Mirowski, Marta Nazarek, Piotr Otfinowski, Aleksandra Owczarczyk, Paweł Owczarczyk, Aneta Parzyszek, Anna Pawlak, Marzena Skoczylas, Marek Talarek, Hubert Zygadło, Mariusz Zygadło.

Strona
12345
z 5