Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Sport > 2019 / 2020 > Strona > 2

Indywidualne biegi przełajowe - Siedlce

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach 4 października 2019 r. zorganizował przy zalewie Muchawka w Siedlcach zawody o mistrzostwo regionu w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 9 uczniów, którzy awansowali po zawodach powiatowych. Najlepsze miejsce 7 wywalczył Antoni Gromuł z jednoczesnym awansem na Mistrzostwa Mazowsza. Pozostali uczestnicy zawodów zajęli następujące miejsca: Wojtek Goliszewski 13, Marcel Łapacz 26, Eryk Kisiel 28, Natalia Talarek 23, Julia Jurczak 26, Maciej Białapko 25, Dominik Łapacz 29 i Jakub Wasilka 20.

Sztafetowe biegi przełajowe - Górki k/Garwolina

30 września 2019 roku Szkoła Podstawowa w Rudzie Talubskiej zorganizowała w Górkach k/Garwolina Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały trzy sztafety dziesięcioosobowe. Drużyna chłopców z klas IV-VI ukończyła rywalizację na czwartym miejscu. Zespół chłopców z klas VII-VIII wywalczył brązowy medal i awansował do zawodów regionalnych. Trzeci zespół - dziewczęta z klas IV-VI - niestety nie ukończył rywalizacji.

XIX Turniej Piłki Siatkowej im. Stanisława Brody

W dniu 21.09.2019 r. reprezentacja siatkarek naszej Szkoły wzięła udział w XIX Turnieju Piłki Siatkowej im. Stanisława Brody w Mińsku Mazowieckim. W turnieju wzięło udział sześć zespołów: Olimp Mińsk Mazowiecki I zespół, Olimp Mińsk Mazowiecki II zespół, KS Halinów, Klub Sportowy Tłuszcz, SP Górzno i nasz zespół. Bilans spotkań naszych siatkarek to dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy bardzo dobre trzecie miejsce. Byliśmy jednocześnie najmłodszym zespołem turnieju. Wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki zespołu otrzymała Alicja Kasperczyk.

Indywidualne biegi przełajowe - Górki k/Garwolina

Szkoła Podstawowa w Rudzie Talubskiej 23 września br. była organizatorem zawodów sportowych na szczeblu powiatu w indywidualnych biegach przełajowych. Rywalizacja przebiegała na trasach biegowych w miejscowości Górki. Naszą Szkołę reprezentowało 17 uczniów, z których dziewięciu awansowało do zawodów na szczeblu regionalnym. Uczeń klasy czwartej Szymon Jurczak zdobył złoty medal. Eryk Kisiel wywalczył srebrny medal, a Wojtek Goliszewski brązowy medal. Pozostali uczestnicy zawodów uplasowali się na następujących miejscach: czwarte wywalczyli Natalia Talarek, Antek Gromuł i Maciej Białapko; piąte Dominik Łapacz; szóste Marcel Łapacz; siódme Julia Jurczak; jedenaste Jakub Wasilka; trzynaste Kacper Goliszewski; czternaste Anastazja Rajdaszka; dwudzieste Ignacy Rusak; dwudzieste siódme Kamila Więckowska; dwudzieste ósme Dawid Bartak; dwudzieste dziewiąte Damian Cieśla i czterdzieste piąte Bartek Kondej.