Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Osiągnięcia > 2016 / 2017

Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego - eliminacje gminne

Sobolew - Aleksandra Szewczyk uczennica klasy II B zajęła I miejsce w Konkursie Recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego - eliminacje gminne. Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego - eliminacje gminne

Sobolew - Zofia Trzpil uczennica klasy II B - wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego - eliminacje gminne.

Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego

Sobolew - Wojciech Kryłowicz uczeń klasy IV B zajął 1 miejsce w Konkursie Recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego - eliminacje gminne (klasy 4-6).Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego

Zawody lekkoatletyczne w Garwolinie

Garwoliński stadion lekkoatletyczny 12 maja 2017r. gościł najlepszych lekkoatletów z powiatu garwolińskiego na zawodach, na których rywalizowali o medale. Naszą szkołę reprezentowało 24 uczniów.

Zdobyliśmy bardzo dużo medali:

• medale brązowe zdobyły: Wiktoria Miszczak w biegu na 300m, Natalia Cieśla, Amelia Wójcik, Ewelina Pawelec i Wiktoria Miszczak w biegu sztafetowym 4x100m, Roksana Lis na 100m, Martyna Kasprzak na 400m,
  • medale srebrne wywalczyli: Kamila Kosmala na 200m, Martyna Kasprzak, Natalia Kosmala, Roksana Lis i Kamila Kosmala w biegu sztafetowym 4x100m, Dawid Bożek w skoku wzwyż, Kamil Kosmala na 100m,
  • złote medale w swoich konkurencjach zdobyli: Bartosz Babik na 100m, Jakub Andrzejewski na 200m, Krzysztof Szewczyk na 800m, Jakub Michalczyk w skoku wzwyż, Aleksander Błażejczyk, Kamil Kosmala, Bartosz Babik i Krzysztof Szewczyk w sztafecie olimpijskiej.

Medalistom życzymy sukcesów na zawodach regionalnych, które odbędą się 23 maja br.Zawody lekkoatletyczne w Garwolinie

II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy

11 maja 2017 w Samogoszczy odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Uczestniczyło w nim 54 wykonawców z 22 szkół. Naszą szkołę godnie reprezentowały 2 uczennice. W kategorii klas 3-6 szkoły podstawowej uczennica klasy VI Roksana Sygocka zajęła I miejsce wykonując z dużą wrażliwością emocjonalną piosenkę pt. "Flashlight" z repertuaru Jessie J. Natomiast w kategorii klas 1-3 gimnazjum I miejsce zdobyła uczennica klasy IIb Dominika Talarek, której wykonanie piosenki "A girl with one eye" z repertuaru Florence and the Machine pozostawiło na odbiorcach ogromne wrażenie wspaniałej interpretacji muzycznej i wokalnych umiejętności. Serdecznie gratulujemy obu uczennicom udanego występu życząc dalszych sukcesów wokalnych. Uczennice do konkursu przygotowała p. Iwona Kamińska.II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w SamogoszczyII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w SamogoszczyII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy