Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Osiągnięcia > 2016 / 2017 > Strona > 2

XVII Powiatowy Konkurs na Najładniejszą Pisankę i Kartę Wielkanocną

Kategoria Karta Wielkanocna - gimnazjum:

I miejsce - Anastazja Niedźwiedzka

III miejsce - Natalia NiezgodaXVII Powiatowy Konkurs na Najładniejszą Pisankę i Kartę Wielkanocną

Zosia Owczarczyk godnie reprezentowała naszą szkołę w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.Zosia Owczarczyk godnie reprezentowała naszą szkołę w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moje ulubione zwierzątko z utworu Henryka Sienkiewicza"

Magdalena Osiak z kl. II B zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moje ulubione zwierzątko z utworu Henryka Sienkiewicza". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moje ulubione zwierzątko z utworu Henryka Sienkiewicza"

Sukcesem zakończył się udział naszych siatkarek w Regionalnej Gimnazjadzie LZS

Sukcesem zakończył się udział naszych siatkarek w Regionalnej Gimnazjadzie LZSReprezentacja gimnazjum dziewcząt w piłce siatkowej po raz kolejny wystąpiła w turnieju siatkarskim, w którym biorą udział gimnazja regionu siedleckiego. W szkołach biorących udział muszą istnieć Uczniowskie Kluby Sportowe. Nasze dziewczęta wystąpiły w eliminacjach na turnieju w Żelkowie, który odbył się 17 października. Wygrały tam kolejno po 2:0 z Gimnazjum Żelków, Gimnazjum Seroczyn i Gimnazjum Zbuczyn. W ten sposób awansowały do finału regionu, który odbył się 26 października w Suchożebrach. W meczu półfinałowym pokonaliśmy Gimnazjum Korczew 2:0. W finale spotkaliśmy się z Gimnazjum Żelechów przegrywając 1:2. W nagrodę nasze siatkarki otrzymały srebrne medale oraz puchar Starosty Siedleckiego.


Kolejność końcowa:

  1. Gimnazjum Żelechów
  2. Gimnazjum Gończyce
  3. Gimnazjum Suchożebry
  4. Gimnazjum Korczew


Skład naszego zespołu: Natalia Cieśla, Wiktoria Miszczak, Alicja Szewczyk, Patrycja Talarek, Zuzanna Więckowska, Alicja Zając, Ewelina Pawelec, Kinga Mikulska, Kamila Kosmala, Natalia Lis, Natalia Nosowska, Anita Nosowska.

Strona
12
z 2