Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Sport > 2008 / 2009

Udział siatkarek w Lubelskim Festiwalu Piłki Siatkowej

Reprezentacja klasy V SP zajęła 7 miejsce (startowało 28 zespołów) na Lubelskim Festiwalu Piłki Siatkowej

XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Siedlce 1 VI 2009 r. 5 miejsce w ringo

XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Siedlce 1 VI 2009 r.  5 miejsce w ringo

XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce gimnazjów

W obecnym roku szkolnym odbywają się XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce gimnazjów. Aby wystąpić w nich uczniowie muszą przejść eliminacje: powiatowe i regionalne. W zawodach powiatowych zdobyliśmy siedem medali złotych i trzy brązowe. Złoto: Ewa Goliszewska, Monika Kowalska - skok wzwyż, Katarzyna Kowalczyk - 800m, Sylwia Goliszewska - 200m, Adrian Piórczyński - 500m, M. Mąkowska, M. Woźniak, E. Goliszewska, A. Zackiewicz - sztafeta 4x100m kl. I - II, S. Pudło, I. Garbarczyk, K. Owczarczyk, K. Kowalczyk-sztafeta 4x100m kl. III; brązowe: Bartosz Zackiewicz - 100m, Łukasz Gładysz - 800m, M. Kołaczek, A. Piórczyński, P. Papiernik, B. Zackiewicz.

W zawodach regionalnych uczniowie wywalczyli jeden złoty i dwa brązowe medale. Złoto Ewa Goliszewska - skok wzwyż, brązowe: Katarzyna Kowalczyk - 800m, Adrian Piórczyński - 1500m. Cała trójka awansowała na mazowieckie zawody, w których K. Kowalczyk zajęła VIII miejsce, A. Piórczyński X miejsce, E. Goliszewska XV miejsce.XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce gimnazjówXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce gimnazjówXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce gimnazjówXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce gimnazjówXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce gimnazjówXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce gimnazjówXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce gimnazjówXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce gimnazjówXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce gimnazjówXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce gimnazjów

Siedlce - 25 V 2009 r. Finał regionalny ringo: I i II miejsce zajęła reprezentacja naszego gimnazjum.