Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Osiągnięcia > 2011 / 2012 > Strona > 2

V powiatowy konkurs na prezentację multimedialną "Wielokulturowość w powiecie garwolińskim"

Wyróżnienie dla Pauliny Gromuł i Klaudii Kobus w V powiatowym konkursie na prezentację multimedialną "Wielokulturowość w powiecie garwolińskim" - PODN Garwolin.V powiatowy konkurs na prezentację multimedialną "Wielokulturowość w powiecie garwolińskim"

Siatkarki naszego gimnazjum mistrzyniami regionu siedleckiego

W dniu 18.04.2012r. na turnieju finałowym Siatkarskiej Gimnazjady Dziewcząt w Węgrowie reprezentantki naszego gimnazjum zdobyły złote medale. W finale pokonały Gimnazjum Unin 2:1 oraz Gimnazjum Węgrów także 2:1.


Ostateczna kolejność:

1. Gimnazjum Gończyce

2. Gimnazjum Węgrów

3. Gimnazjum Unin

4. Gimnazjum 2 Siedlce


Nasz zespół awansował na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Sukces jest historyczny ponieważ jest to pierwszy złoty medal siatkarek z powiatu garwolińskiego w kategorii gimnazjum na tym etapie rozgrywek.


Gratulujemy!!!Siatkarki naszego gimnazjum mistrzyniami regionu siedleckiegoSiatkarki naszego gimnazjum mistrzyniami regionu siedleckiegoSiatkarki naszego gimnazjum mistrzyniami regionu siedleckiegoSiatkarki naszego gimnazjum mistrzyniami regionu siedleckiegoSiatkarki naszego gimnazjum mistrzyniami regionu siedleckiegoSiatkarki naszego gimnazjum mistrzyniami regionu siedleckiegoSiatkarki naszego gimnazjum mistrzyniami regionu siedleckiegoSiatkarki naszego gimnazjum mistrzyniami regionu siedleckiego

Jesteśmy w finale regionalnym!

Kolejny sukces zanotowały nasze siatkarki z gimnazjum. W dniu 12 IV 2012 r. w półfinale Regionalnej Gimnazjady Siatkówki rozgrywanym na naszej sali dziewczęta zajęły I miejsce zwyciężając Gimnazjum Repki 2:0 oraz Gimnazjum 2 Siedlce 2:0. Finał regionalny zostanie rozegrany w Węgrowie, gdzie obok naszych zawodniczek wystąpią zespoły z Unina i Węgrowa.Jesteśmy w finale regionalnym!Jesteśmy w finale regionalnym!Jesteśmy w finale regionalnym!Jesteśmy w finale regionalnym!Jesteśmy w finale regionalnym!Jesteśmy w finale regionalnym!Jesteśmy w finale regionalnym!Jesteśmy w finale regionalnym!

Konkurs plastyczny "Mój uczniowski zdrowy styl życia"

Konkurs plastyczny "Mój uczniowski zdrowy styl życia" zorganizowany przez PCK Garwolin i Urząd Miasta Garwolin

(prace wykonane w ramach działań w naszej szkole Koła PCK):

II miejsce - Monika Żak

wyróżnienie - Weronika Nitka i Karolina Gromuł Konkurs plastyczny "Mój uczniowski zdrowy styl życia"

Ćwierćfinał Międzypowiatowej Gimnazjady

Sensacyjnie zakończył się ćwierćfinał Międzypowiatowej Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt. Na turnieju rozegranym na naszej sali w dniu 29 III 2012 r. reprezentacja naszego Gimnazjum pokonała 2:0 zespół z Węgrowa i 2:0 zespół z Mińska Mazowieckiego. Warto przypomnieć, że siatkarki z Węgrowa to ubiegłoroczne mistrzynie regionu siedleckiego. Wygrywając ten turniej zapewniliśmy sobie prawo udziału w półfinale regionalnym gdzie będziemy gospodarzami. Naszymi rywalkami w walce o finał będą Gimnazjum 2 Siedlce i Gimnazjum Repki.

Dziękując naszym kibicom za doping w zawodach ćwierćfinałowych zapraszamy na półfinał. Siatkarkom dziękujemy za piękną walkę oraz za emocje związane z ich występami.Ćwierćfinał Międzypowiatowej GimnazjadyĆwierćfinał Międzypowiatowej GimnazjadyĆwierćfinał Międzypowiatowej GimnazjadyĆwierćfinał Międzypowiatowej Gimnazjady

Strona
123
z 3