Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Sport > 2018 / 2019 > Strona > 2

Rozgrywki półfinałowe turnieju powiatowego piłki siatkowej dziewcząt

W dniu 11 marca 2019r. nasza Szkoła była gospodarzem półfinału powiatowego piłki siatkowej dziewcząt. Przyjechały do nas zespoły z Żelechowa, Pilawy, Wilkowyji i Rudy Talubskiej.

W wyniku losowania zespoły przydzielono do dwóch grup. Następnie rozegrano dwa półfinały oraz finał. Wszystkie mecze odbywały się przy bardzo gorącym dopingu dzieci i młodzieży naszej Szkoły. Sala pękała w szwach kiedy mecze rozgrywały nasze dziewczęta. Trzeba zaznaczyć iż kultura kibicowania stała na wysokim poziomie zgodnie z zasadami fair play.

Wyniki w grupie I

 

Gończyce – Wilkowyja 2:0

Wilkowyja – Pilawa 2:1

Gończyce – Pilawa 2:1

Wynik w grupie II

 

Żelechów – Ruda Talubska 2:1


Wyniki półfinałów:

 

Żelechów – Wilkowyja 2:0

Gończyce – Ruda Talubska 2:0

Finał


Gończyce – Żelechów 1:2


Kolejność zespołów:


1.      Żelechów

2.      Gończyce

3.      Ruda Talubska

4.      Wilkowyja

5.      Pilawa.


Dwa pierwsze zespoły awansowały do finału powiatowego.


Rozgrywki półfinałowe turnieju powiatowego piłki siatkowej dziewcząt

Rozgrywki półfinałowe turnieju powiatowego piłki siatkowej dziewcząt

Rozgrywki półfinałowe turnieju powiatowego piłki siatkowej dziewcząt

Mistrzostwo Powiatu w drużynowym tenisie stołowym

15 lutego 2019 roku Zespół Szkół w Sobolewie gościł młodzież szkolną na zawodach o Mistrzostwo Powiatu w drużynowym tenisie stołowym młodzieży. Naszą szkołę reprezentowały cztery zespoły: po dwa dziewcząt i chłopców. Pierwszy zespół chłopców w składzie: Bartłomiej Osiak i Kamil Dadana zdobył brązowy medal. Pierwszy zespół dziewcząt w składzie: Karolina Jurczak i Oliwia Cieśla zajęły czwarte miejsce. 

Mistrzostwo Powiatu w drużynowym tenisie stołowym


Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym dzieci

14 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej w Dąbrowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym dzieci. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły: jeden dziewcząt i dwa chłopców. Pierwszy zespół chłopców w składzie: Szymon Tywanek i Filip Więckowski zdobyli srebrny medal (wywalczając awans do zawodów regionalnych). 

Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym dzieci
Sukces w Turnieju siatkarskim o Puchar Dyrektora SP Żelechów

W dniu 20 lutego 2019r. reprezentacja siatkarek naszej Szkoły wystąpiła w Turnieju siatkarskim w Żelechowie. Obok nas w zawodach wzięły udział zespoły z Górzna, Unina, Mińska Mazowieckiego i Żelechowa. Mecze rozegrano systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Nasze siatkarki z klasy VI sportowej spisały się rewelacyjnie. Wygrana po 2:0 z Górznem i Uninem nie była wielkim zaskoczeniem. Pokonanie silnych zespołów z Mińska Mazowieckiego i Żelechowa wydawało się bardzo trudnym zadaniem. Dziewczęta przystąpiły do tych pojedynków z wielką wolą zwycięstwa. Z Mińskiem Mazowieckim wygrały bez problemu 2:0. Sprawa pierwszego miejsca w turnieju miała rozstrzygnąć się w meczu z gospodarzami - Żelechowem. Nasze siatkarki okazały się zdecydowanie mocniejsze wygrywając również 2:0. Z kompletem zwycięstw zajęliśmy pierwsze miejsce w Turnieju.

Nagrodą za zwycięstwo był puchar, dyplom oraz złote medale. Nagrody wręczała Pani Dyrektor SP w Żelechowie.

Sukces w Turnieju siatkarskim o Puchar Dyrektora SP ŻelechówKibicujemy Skrze Bełchatów...

W dniu 26 listopada 2018 roku w Płocku zostały zainaugurowane Klubowe Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn. Wszystkie najlepsze światowe kluby siatkarskie zostały podzielone na dwie grupy. W Płocku występowały: PGE Skra Bełchatów, Zenit Kazań (Rosja), Fakiel Novy Urengoy (Rosja), Cucine Lube Civitanova (Włochy). Uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w tym wydarzeniu kibicując na żywo zespołom, które w tym dniu rywalizowały ze sobą. Bardzo gorąco i żywiołowo dopingowali szczególnie zespołowi Skry Bełchatów. Mogli podziwiać grę aktualnych Mistrzów Świata z reprezentacji Polski, a także gwiazdy światowej siatkówki z klubów zagranicznych. Miłą pamiatką jest fotografia z jednym z nich, Davidem Rodriguezem ze Skry Bełchatów.

Kibicujemy Skrze Bełchatów...

Kibicujemy Skrze Bełchatów...

Strona
1234
z 4