Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Sport > 2017 / 2018 > Strona > 3

Zawody regionalne w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Siedlcach

Zawody regionalne w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Siedlcach12 X 2017r. nad zalewem Muchawka w Siedlcach odbyły się zawody regionalne w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Natalia Nosowska, Anastazja Rajdaszka i Aleksandra Dźwigałowska. Ola w swojej kategorii wiekowej zajęła piąte miejsce i awansowała na Mistrzostwa Mazowsza.

Sztafetowe Biegi Przełajowe na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miętnem

Sztafetowe Biegi Przełajowe na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w MiętnemNaszą placówkę oświatową reprezentowała drużyna dziewcząt ze szkoły podstawowej. W skład reprezentacji wchodziły uczennice klas: Va, Vb oraz VI. Dziewczęta bardzo ambitnie rywalizowały z innymi zespołami co przyniosło efekt w postaci brązowego medalu.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miętnem był organizatorem Indywidualnych Biegów Przełajowych o mistrzostwo powiatu

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miętnem był organizatorem Indywidualnych Biegów Przełajowych o mistrzostwo powiatuNaszą szkołę reprezentowało 11 uczniów. W kategorii dziewcząt z klas V pierwsze miejsce wywalczyła Aleksandra Dźwigałowska, a tuż za podium na czwartym miejscu dobiegła Anastazja Rajdaszka. Obydwie uczennice będą reprezentować naszą szkołę w zawodach regionalnych. Wyniki pozostałych reprezentantów są zamieszczone na gazetce przy sali gimnastycznej.

Strona
123
z 3