"6 piłkarskie" - gimnazja

Sprawozdanie

ELIMINACJE POWIATOWE W „6 PIŁKARSKIE” SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

W dniu 30.09.2013r na Orliku w Miastkowie Kościelnym odbyły się eliminacje powiatowe w

„6 Piłkarskich” szkół gimnazjalnych. W turnieju wzięło udział 4 drużyny: Gończyce, Górzno, Maciejowice oraz gospodarz turnieju Miastków Kościelny.

Nasz zespół po dwóch zwycięstwach i porażce awansował z drugiego miejsca do półfinału tych rozgrywek które odbędą się w Gończycach 8.10.2013r.

Wyniki naszej drużyn:

Gończyce – Maciejowice 3 – 0

Gończyce – Górzno 3 – 1

Miastków Kościelny – Gończyce 2 – 1

ĆWIERĆFINAŁY I PÓŁFINAŁY POWIATOWE W „6 PIŁKARSKIE” SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

Dnia 8.10.2013r w naszej szkole odbyły się ćwierćfinały i półfinały powiatowe w „6 Piłkarskich” szkół gimnazjalnych. Nasi piłkarze po niespodziewanej porażce w pierwszym meczu z Korytnicą i zwycięstwie nad silnym zespołem z Wilgi awansowali do półfinału tych rozgrywek z drugiego miejsca. Niestety po wyrównanym meczu z Powiatowym Garwolin  nasz zespół remisuje w meczu 0 – 0 i jak nasi młodsi koledzy przegrywamy awans do finału po rzutach karnych 3 – 2.

GRUPA

Gończyce – Korytnica 0 – 1

Wilga – Gończyce 0 – 1

PÓŁFIAŁ

Gończyce – Powiatowe Garwolin 0 – 0, k (2 – 3)

SKŁAD ZESPOŁU:

Białecki Kamil, Babik Ernest, Klimek Tomasz, Komorek Kacper, Paziewski Maciej, Pogorzelski Marcin, Szewczyk Radosław, Talarek Paweł, Zackiewicz Wojciech, Płatek Ernest, Szwed Jakub, Woźniak Patryk, Radziej Eryk, Flisek Patryk

"6 piłkarskie" - szkoły podstawowe

ELIMINACJE POWIATOWE W „6 PIŁKARSKIE” SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W dniu 30.09.2013r. na Orliku w Gończycach odbyły się eliminacje powiatowe w „6 Piłkarskich” szkół podstawowych. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: Łaskarzew 1, Podebłocie, Maciejowice oraz gospodarz Gończyce. Nasz zespół po trzech zwycięstwach awansował do półfinału tych rozgrywek.

Wyniki naszej drużyny:

Łaskarzew 1 - Gończyce 2 – 1

Gończyce – Podebłocie 1 – 0

Gończyce – Maciejowice 2 – 1

ĆWIERĆFINAŁY I PÓŁFINAŁY POWIATOWE W „6 PIŁKARSKIE” SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dnia 7.10.2013r. w naszej szkole odbyły się ćwierćfinały i półfinały powiatowe w „6 Piłkarskich” szkół podstawowych. Chłopcy z Gończyc po dwóch zwycięstwach w grupie nad Łaskarzewem 2 oraz Pilawą awansowali do półfinału tych rozgrywek. Niestety nasz występ skończył się na tym etapie rozgrywek. Pomimo dużej przewagi w meczu z Michałówką musieliśmy uznać jej wyższość remisując w meczu 1 – 1 i przegrywając po rzutach karnych 2 – 1.

GRUPA

Gończyce – Pilawa 2 – 1

Łaskarzew 2 – Gończyce 0 – 1

PÓŁFIAŁ

Gończyce – Michałówka 1 – 1 k (1 – 2)

Michalczyk Jakub – Szewczyk Krzysztof, Jaskulski Bartek, Jurczak Dawid, Klewek Daniel, Rumianek Jakub, Śliwecki Patryk, Kasperczyk Dawid

IV turniej Orlika o puchar Premiera Donalda Tuska

IV turniej Orlika o puchar Premiera Donalda TuskaIV turniej Orlika o puchar Premiera Donalda TuskaIV turniej Orlika o puchar Premiera Donalda TuskaIV turniej Orlika o puchar Premiera Donalda Tuska

ELIMINACJE POWIATOWE „IV TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA”

W dniu 16.09.2013r na Orliku w Gończycach odbyły się eliminacje powiatowe IV turnieju Orlika o puchar Donalda Tuska. W turnieju wzięło udział 5 drużyn. Nasza szkoła wystawiła dwa zespoły w tym turnieju. Promnik II Gończyce zajął w turnieju 3 miejsce, zaś Promnik I Gończyce wygrał turniej awansując jednocześnie do finału powiatowego do Garwolina.

Promnik II – Sokół 5 – 2

FINAŁ POWIATU „IV TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA”

20.09.2013r w na orliku w Garwolinie odbyły się finały powiatowe IV turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska. Nasza drużyna mimo spóźnienia się na turniej z przyczyn technicznych godzinę czasu i zagraniu trzech meczy pod rząd wygrała finał powiatu i awansowała do regionu.

5 Garwolin – Borowie 1 – 4

Miastków – Borowie 1 – 1

5 Garwolin – Miastków 4 – 1

Borowie – Promnik I 1 – 7

5 Garwolin – Promnik I 1 – 2

Promnik I – Miastków 1 – 1

FINAŁ REGIONU „IV TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA”

Dnia 24.09.2013 nasz zespół wystąpił w finale regionu Orlika o puchar Donalda Tuska. Zawody odbyły się w dalekim Węgrowie. W turnieju wystąpiło 5 najlepszych drużyn: Siennica, Siedlce, Gocław, Sulejówek oraz zespół z Gończyc. Nasz zespół po 3 wygranych meczach i jednym remisie wygrał turniej i będzie reprezentował nasz region w finale województwa mazowieckiego!

Promnik I – Sulejówek 2 – 1

Promnik I – Siedlce 1 – 1

Promnik I – Siennice 4 – 1

Promnik I – Gocław 3 – 1

FINAŁ WOJEWÓDZTWA „IV TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA”

Dnia 05.10.2013 nasi piłkarze udali się na daleki wyjazd do Gostynina koło Płocka na finały województwa Mazowieckiego Orlika o puchar Premiera Donalda Tuska. W turnieju tym wystąpiło 8 najlepszych drużyn w województwie mazowieckim. Do grupy A trafiły zespoły: Szydłowiec, Płock, Ciechanów oraz Gończyce. Nasi chłopcy podeszli do pierwszego meczu bardzo zdenerwowani ponieważ to był także mecz otwarcia całego turnieju. Odbiło się to na ich wyniku ponieważ z Szydłowcem ulegli  0–1.  Czym dalej tym było już lepiej - w drugim i trzecim meczu wygrali po 3 – 0 z Płockiem i Ciechanowem. Dzięki tym zwycięstwom zespół z Gończyc awansował do półfinału z pierwszego miejsca. W półfinale Promnik Gończyce po bardzo trudnym meczu wygrał z Twierdzą Modlin 2 – 1 mimo, że po pierwszej połowie przegrywał 1 – 0.

W finale nasz zespół zmierzył się z Jednorożcem, który nie przegrał jeszcze żadnego meczu w turnieju.

Finał zaczął się bardzo słabo w naszym wykonaniu, bo już po 5 minutach przegrywaliśmy 2 – 0. Od tej pory nasz zespół zaczął dominować na boisku strzelając w pierwszej minucie drugiej połowie gola. Nasz zespół zagrał tę drugą połowę najlepszą w całym turnieju i mimo przygniatającej przewagi nad przeciwnikiem nie udało się doprowadzić do remisu i karnych.