Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Sport > 2011 / 2012 > Strona > 2

31 V - 3 VI 2012r. Nadarzyn - 8 miejsce XIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

31 V - 3 VI 2012r. Nadarzyn - 8 miejsce XIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt.31 V - 3 VI 2012r. Nadarzyn - 8 miejsce XIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt.31 V - 3 VI 2012r. Nadarzyn - 8 miejsce XIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Nadarzyn - XIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Nadarzyn - XIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt.Nadarzyn - XIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

VII Parafiada Diecezji Siedleckiej ,,Ryki 2012". 1 miejsce w piłce siatkowej dziewcząt gimnazjum

 VII Parafiada Diecezji Siedleckiej ,,Ryki 2012". 1 miejsce w piłce siatkowej dziewcząt gimnazjum

Zawody w lekkiej atletyce o Mistrzostwo Regionu Siedleckiego

Na stadionie lekkoatletycznym w Siedlcach odbyły się zawody w lekkiej atletyce o Mistrzostwo Regionu Siedleckiego. Nasza szkoła reprezentowana była przez 4 gimnazjalistki i 5 gimnazjalistów. Ich zmagania z rówieśnikami z innych szkół (8-miu powiatów) zakończyły się dużym sukcesem.


W biegu na 100m Weronika Flak zajęła 2 miejsce, w biegu na 400m Justyna Mąkowska wygrała z rywalkami, a Joanna Boratyńska ukończyła rywalizację na 4 miejscu. Sztafeta chłopców 4x100m w składzie: Hubert Krzyśpiak, Dawid Gugała, Jan Bielecki, Tomasz Sieński ukończyli bieg zdobywając brązowe medale. Bieg na 600m Magdalena Błażejczyk ukończyła na bardzo dobrym 5 miejscu.Zawody w lekkiej atletyce o Mistrzostwo Regionu SiedleckiegoZawody w lekkiej atletyce o Mistrzostwo Regionu SiedleckiegoZawody w lekkiej atletyce o Mistrzostwo Regionu SiedleckiegoZawody w lekkiej atletyce o Mistrzostwo Regionu SiedleckiegoZawody w lekkiej atletyce o Mistrzostwo Regionu SiedleckiegoZawody w lekkiej atletyce o Mistrzostwo Regionu Siedleckiego

Gończyce - Mistrzostwa Powiatu w ringo

Po raz kolejny reprezentacja dziewcząt i chłopców naszego gimnazjum została mistrzem powiatu w ringo awansując w ten sposób do rozgrywek regionalnych w Siedlcach.Gończyce - Mistrzostwa Powiatu w ringoGończyce - Mistrzostwa Powiatu w ringo

Strona
12345
z 5