Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Osiągnięcia > 2018 / 2019 > Strona > 6

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe

3 października 2018 roku w Górkach odbyły się zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych. Nasza szkoła była reprezentowana w każdej kategorii wiekowej. W kategorii "Dzieci", dziewczęta po emocjonującej walce wywalczyły drugie miejsce. W tej samej kategorii chłopcy ukończyli rywalizację na pierwszym miejscu. Obie sztafety w/w wymienione będą reprezentowały nasz powiat w zawodach regionalnych. W kategorii "Młodzież", dziewczęta zdobyły brązowy medal. Chłopcy ukończyli zawody na szóstym miejscu.

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe

Indywidualne biegi przełajowe - Górki k/Garwolina

Szkoła Podstawowa w Rudzie Talubskiej była organizatorem indywidualnych biegów przełajowych na szczeblu powiatu, które odbyły się 27 września 2018r. w miejscowości Górki pod Garwolinem. Naszą szkołę reprezentowało 19 uczniów. W kategorii chłopców z klas IV Eryk Kisiel zajął drugie miejsce. Antoni Gromuł i Wojciech Goliszewski ukończyli zmagania w pierwszej dziesiątce. Wśród dziewcząt z klas V Natalia Talarek zdobyła brązowy medal, a Julia Jurczak wywalczyła dziewiąte miejsce. Dziewczyny z klasy VI spisały się równie dobrze. Aleksandra Dźwigałowska ukończyła bieg na drugim miejscu, a Anastazja Rajdaszka skończyła zmagania na szóstym miejscu. Dziewczęta z klas III gimnazjum Izabela Lis i Izabela Kosmala w swoim biegu ukończyły rywalizację w pierwszej dziesiątce. Wśród chłopców z klas VIII Wojciech Paziewski wywalczył dziewiąte miejsce. W/w uczniowie oprócz uczniów z klas IV awansowali do zawodów regionalnych. 

Indywidualne biegi przełajowe - Górki k/Garwolina

XVIII Turniej Piłki Siatkowej im. Stanisława Brody

W dniu 22.09.2018 r. na zaproszenie klubu siatkarskiego Olimp z Mińska Mazowieckiego reprezentacja naszych siatkarek wzięła udział w XVIII Turnieju piłki siatkowej im. Stanisława Brody.

Turniej odbył się z udziałem czterech drużyn. Oprócz naszego zespołu wystąpiły:  Olimp I Mińsk Mazowiecki, Olimp II Mińsk Mazowiecki i drużyna z Unina.

Nasze siatkarki pokazały się z bardzo dobrej strony zdobywając srebrne medale.

Wyniki naszych dziewczat:

SP Gończyce – Olimp I Mińsk Mazowiecki 2:1

SP Gończyce – SP Unin 1:2

SP Gończyce – Olimp II Mińsk Mazowiecki 2:0

Ostateczna kolejność:

1.      SP Unin

2.      SP Gończyce

3.      Olimp I Mińsk Mazowiecki

4.      Olimp II Mińsk Mazowiecki

XVIII Turniej Piłki Siatkowej im. Stanisława Brody

Strona
123456
z 6