1 miejsce - Dominika Talarek

* Centrum Sportu i Kultury Garwolin - XVII Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy na najładniejszą kartkę, ozdobę choinkową i stroik świąteczny.

Kategoria karta świąteczna lub ozdoba choinkowa:

Klasy I-III 2 miejsce Maria Jendryszek,

Klasa VII i klasy gimnazjalne - 1 miejsce Aleksandra Jaworska.GDK w Sobolewie - XIV Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Gminny Konkurs Plastyczny "Polska - mój prawdziwy dom"

Wyróżnienie - Zofia TrzpilGminny Konkurs Plastyczny "Polska - mój prawdziwy dom"

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

Kat. 0 - III

I miejsce - Aleksandra SzewczykGminny Konkurs Recytatorski Poezji PatriotycznejIII miejsce - Bartłomiej KalinowskiGminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

Kat. IV - VI

I miejsce - Wojciech KryłowiczGminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

Kat. kl.VII i gimnazjum

II miejsce - Robert Kwaśniak Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

Konkurs Plastyczny "Zwierzęta leśne" zorganizowany przez Nadleśnictwo Garwolin

• kategoria wiekowa szkoły gimnazjalne klasy 2-3 - I miejsce Anastazja Niedźwiedzka, wyróżnienie - Aleksandra Gugała i Natalia Lis.
  • kategoria wiekowa szkoły podstawowe klasy 4-7 - wyróżnienie Olaf Głowienka.

Konkurs Plastyczny "Zwierzęta leśne" zorganizowany przez Nadleśnictwo GarwolinKonkurs Plastyczny "Zwierzęta leśne" zorganizowany przez Nadleśnictwo Garwolin

Sukces naszych siatkarek w finale Regionalnej Gimnazjady LZS

Sukces naszych siatkarek w finale Regionalnej Gimnazjady LZSW dniu 20.10.2017r. wzięliśmy udział w finale Regionalnej Gimnazjady LZS siatkówki dziewcząt. Zagraliśmy w gronie czterech najlepszych zespołów wyłonionych z eliminacji. Nasze dziewczęta w półfinale tego turnieju gładko pokonały zespół z Łysowa 2:0. To zwycięstwo dało nam prawo gry o złoty medal. W meczu o najwyższą stawkę zagraliśmy z Uninem, zespołem z którym niedawno na turnieju w Mińsku Mazowieckim przegraliśmy 1:2. Tym razem nasze siatkarki pokazały klasę i wygrały zdecydowanie 2:0. Dziewczyny zdobyły mistrzostwo regionu siedleckiego i prawo gry na mistrzostwach Mazowsza.