Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Osiągnięcia > 2014 / 2015 > Strona > 2

Konkurs Prymasa Tysiąclecia "Być jak ...? Sumienie prawe"

Joanna Zygadło, uczennica klasy IIb, została laureatką Konkursu Prymasa Tysiąclecia "Być jak ...? Sumienie prawe" organizowanym dla uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2014/ 2015 przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie. W konkursie tematycznym wzięło udział ok. 1000 osób z województwa mazowieckiego. Konkurs odbywał się na trzech etapach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Po przejściu poszczególnych etapów konkursu uczennica odebrała dyplom i zaświadczenie z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty- p. Doroty Sokołowskiej i Kardynała Kazimierz Nycza, podczas uroczystej gali zakończenia konkursu w Galerii Porczyńskich w Warszawie dn. 23.04.2015r.Konkurs Prymasa Tysiąclecia "Być jak ...? Sumienie prawe"Konkurs Prymasa Tysiąclecia "Być jak ...? Sumienie prawe"

Wielkanocny Konkurs Plastyczny 2015

Alicja Mikusek II miejsce, Katarzyna Pięta III miejsce w Wielkanocnym Konkursie Plastycznym 2015 w kategorii PISANKA zorganizowanym przez CSiK Garwolin.Wielkanocny Konkurs Plastyczny 2015

Srebrne medale naszych młodych siatkarek w finale powiatowym

W dniu 12 marca reprezentacja naszych siatkarek ze Szkoły Podstawowej wystąpiła w finale powiatowym, który odbył się na hali sportowej w Żelechowie. Drużyny rozegrały dwa mecze półfinałowe, mecz o 3 miejsce oraz mecz o 1 miejsce.


Wyniki:


Półfinał A

SP Gończyce - SP Żelechów 2:0


Półfinał B

SP Unin - SP Górzno 1:2


Mecz o 3 miejsce

SP Żelechów - SP Unin 2:1


Mecz o 1 miejsce

SP Górzno - SP Gończyce 2:1


Ostateczna kolejność:

  1. SP Górzno
  2. SP Gończyce
  3. SP Żelechów
  4. SP Unin

Srebrne medale naszych młodych siatkarek w finale powiatowym

Nasze dziewczęta uzyskały awans do dalszej fazy rozgrywek i będš reprezentować powiat garwoliński w regionie siedleckim.


Skład srebrnych medalistek: Natalia Cieœla- kapitan zespołu, Alicja Szewczyk, Wiktoria Miszczak, Patrycja Talarek, Ewelina Pawelec, Amelia Wójcik, Kinga Mikulska, Aneta Rusak, Natalia Nosowska, Anita Nosowska.

Zawody drużynowe w tenisie stołowym szkół podstawowych o mistrzostwo powiatu garwolińskiego

13 lutego 2015 roku odbyły się w Dąbrowie zawody drużynowe w tenisie stołowym szkół podstawowych o mistrzostwo powiatu garwolińskiego. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły (dziewczęta i chłopcy). Dziewczęta zajęły trzecie miejsce.Zawody drużynowe w tenisie stołowym szkół podstawowych o mistrzostwo powiatu garwolińskiego

Sobolew - XI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

  • Dominika Talarek 1 miejsce (kat. szkoła podstawowa IV - VI)
  • Rozalia Rusak 1 miejsce (kat/ gimnazjum) 

Sobolew - XI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Strona
123
z 3