Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Osiągnięcia > 2010 / 2011 > Strona > 2

Zawody w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych

Na nowo otwartym stadionie lekkoatletycznym w Sobolewie odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali pierwszego dnia chłopcy zajmując szóste miejsce. Na drugi dzień do rywalizacji przystąpiły dziewczęta zajmując piąte miejsce.Zawody w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowychZawody w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych

Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce gimnazjów

10 V 2011r. na stadionie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowało kilkudziesięciu wychowanków. Poniżej prezentujemy wyniki: Złote medale zdobyły: Aleksandra Zackiewicz 100m; Justyna Mąkowska 600m; Katarzyna Talarek, Katarzyna Pawlak, Klaudia Gładysz, Aleksandra Zackiewicz w sztafecie 4x100m. Srebrny medal zdobyła Patrycja Płatek w skoku wzwyż. Brązowe zdobyli: Hubert Krzyśpiak 100m; Jakub Białecki, Jan Bielecki, Dawid Gugała, Hubert Krzyśpiak w sztafecie 4x100m. Pozostali reprezentanci spisali się również bardzo dobrze plasując się zaraz za podium. Indywidualni medaliści i sztafeta dziewcząt awansowali do zawodów regionalnych. Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce gimnazjówMistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce gimnazjów

Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych

Na pięknych terenach nad rzeką Narwią w Ostrołęce odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych. Aby móc tam wystąpić uczniowie musieli jesienią przejść eliminacje powiatowe i regionalne. Udało się to Justynie Mąkowskiej i Joannie Boratyńskiej. W Ostrołęce pierwsza zajęła 16 miejsce, druga 40.Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych

Łaskarzew - I miejsce drużyny dziewcząt Gimnazjum w Turnieju Wiosny o puchar Dyrektora ZS nr 2 w Łaskarzewie

Sobolew - II miejsce drużyny chłopców Gimnazjum w finale Powiatowej Gimnazjady w Tenisie Stołowym