Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Aktualności > 2017 / 2018 > Strona > 7

Szkolna dyskoteka andrzejkowa

Szkolna dyskoteka andrzejkowaSzkolna dyskoteka andrzejkowa

Opiekun Samorządu Uczniowskiego i uczennice chętne do pracy społecznej sprzątali groby żołnierskie.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego i uczennice chętne do pracy społecznej sprzątali groby żołnierskie.

Uroczystość "Pasowania na starszaka"

Bohaterami były dzieci dwóch grup: 0a i 0b. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni rodzice oraz Pan Dyrektor Marcin Maraszek oraz Wicedyrektor Pani Barbara Nitka.


Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycieli: Pani Grażyny Makowskiej i Pani Anny Zając. Uczniowie występując przed tak dostojną publicznością wykazali się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą.


Punktem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Po jego złożeniu Pan Dyrektor dokonał pasowania używając dużej kredki. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy i upominki ufundowane przez Pana Dyrektora.


Po zakończeniu części oficjalnej dzieci udały się na słodki poczęstunek oraz zostały obdarowane upominkami, które przygotowali rodzice. W miłej i przyjemnej atmosferze wszystkim zebranym szybko upłynął czas...Uroczystość "Pasowania na starszaka"Uroczystość "Pasowania na starszaka"Uroczystość "Pasowania na starszaka"

Udział delegacji szkolnej w gminnych obchodach Święta Niepodległości

Udział delegacji szkolnej w gminnych obchodach Święta NiepodległościUdział delegacji szkolnej w gminnych obchodach Święta NiepodległościUdział delegacji szkolnej w gminnych obchodach Święta NiepodległościUdział delegacji szkolnej w gminnych obchodach Święta Niepodległości

Udział delegacji szkolnej w gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości

Udział delegacji szkolnej w gminnych obchodach Narodowego Święta NiepodległościUdział delegacji szkolnej w gminnych obchodach Narodowego Święta NiepodległościUdział delegacji szkolnej w gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości

Strona
12345678910
z 10