Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Aktualności > 2016 / 2017 > Strona > 3

Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Warsztaty artystyczne w klasie IIa. Uczniowie wraz z rodzicami wykonywali ozdoby wielkanocne.

Warsztaty artystyczne w klasie IIa. Uczniowie wraz z rodzicami wykonywali ozdoby wielkanocne.Warsztaty artystyczne w klasie IIa. Uczniowie wraz z rodzicami wykonywali ozdoby wielkanocne.Warsztaty artystyczne w klasie IIa. Uczniowie wraz z rodzicami wykonywali ozdoby wielkanocne.Warsztaty artystyczne w klasie IIa. Uczniowie wraz z rodzicami wykonywali ozdoby wielkanocne.

Akcja "Zamień GŁODNE dzieciństwo na GODNE dzieciństwo"

Uczennice naszej Szkoły: Julia Dąbrowa, Julia Ostałowska, Dominika Talarek, Maria Rucińska i Amelia Owczarczyk wraz z opiekunem Szkolnego Koła PCK p. Barbarą Nitka włączyły się w akcję charytatywną, organizowaną w sklepach sieci TESCO pod hasłem "Zamień GŁODNE dzieciństwo na GODNE dzieciństwo".


Wolontariuszki 24 marca 2017r. w TESCO w Garwolinie przy ulicy Targowej zbierały pieniądze na pomoc dla potrzebujących rodzin z naszego powiatu.


Dziewczęta włączyły się w tę pomoc, myśląc szczególnie o swojej koleżance Kasi i młodszym koledze Marcinie, to do nich m. in. trafią zebrane pieniądze.


Akcja została zorganizowana przez Oddział Rejonowy PCK w Garwolinie we współpracy z siecią sklepów TESCO.Akcja "Zamień GŁODNE dzieciństwo na GODNE dzieciństwo"Akcja "Zamień GŁODNE dzieciństwo na GODNE dzieciństwo"

Warsztaty w CKA w Sulbinach

Dzieci z klas I, IIa i IIb wraz z wychowawczyniami uczestniczyły w warsztatach ceramicznych w CKA w Sulbinach. Dzieci lepiły z gliny ozdoby wielkanocne.Warsztaty w CKA w SulbinachWarsztaty w CKA w SulbinachWarsztaty w CKA w SulbinachWarsztaty w CKA w Sulbinach

Program profilaktyczny "Niećpa 2017"

Uczniowie z naszej Szkoły uczestniczyli w programie kampanii z cyklu "Niećpa 2017" organizowanym przez Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Warszawie. Program ten odbył się 10 marca 2017 r. w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji - Arena Ursynów. W czasie pobytu w Arenie Ursynów uczniowie naszej szkoły oraz nauczyciele opiekujący się uczestnikami programu mogli uzyskać informacje na temat sposobów udzielania pomocy osobom uzależnionych od narkotyków. Pomoc ta dotyczy także rodziców osób uzależnionych, miejsc terapii oraz warunków i szans wyjścia z problemu uzależnień. W dalszej części można było obejrzeć występy artystyczne młodych talentów z terenu woj. mazowieckiego. Program zakończyły koncerty profilaktycznego zespołu STO% z Piotrem Nagielem w programie "Dopóki masz wybór" oraz Margaret z zespołem.Program profilaktyczny "Niećpa 2017"

Strona
12345678910
z 10