Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach
Archiwum  > Aktualności > 2008 / 2009 > Strona > 2

Ćwiczenia przeciwpożarowe

Ćwiczenia polegające na ewakuacji młodzieży z budynku szkolnego w razie potencjalnego zagrożenia pożarowego.Ćwiczenia przeciwpożarowe

Apel z okazji Dnia Ziemi

Uroczysty apel przygotowany przez uczniów kl. VI pod kierunkiem p. Beaty Garbarczyk z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi.Apel z okazji Dnia Ziemi

Sprawdzian szóstoklasistów i egzamin gimnazjalny

Sprawdzian szóstoklasistów i egzamin gimnazjalny

Udział młodzieży w festynie sportowym w Warszawie "Bieg dookoła ZOO"

Na zdjęciu nasi sportowcy z reprezentantką Polski Anną Jakóbczak Udział młodzieży w festynie sportowym w Warszawie "Bieg dookoła ZOO"Udział młodzieży w festynie sportowym w Warszawie "Bieg dookoła ZOO"Udział młodzieży w festynie sportowym w Warszawie "Bieg dookoła ZOO"Udział młodzieży w festynie sportowym w Warszawie "Bieg dookoła ZOO"Udział młodzieży w festynie sportowym w Warszawie "Bieg dookoła ZOO"

Powiatowy etap konkursu plastycznego "Zęby myj, radośnie żyj" (organizator - Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie)

II miejsce Weronika Nitka (opiekun p. G. Makowska)Powiatowy etap konkursu plastycznego "Zęby myj, radośnie żyj" (organizator - Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie)

Strona
1234567
z 7